Tuşhan Elektronik

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Genç ve tecrübeli ekibimizle membrane switch sektöründe kendimizi her geçen gün geliştirerek müşterilerimiz için en iyi ürünleri üretmek satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kararlılıkla bağlı olduğumuz değerlerimiz ile sizin için çalışmaya devam ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Sürdürülebilirlik
Tuşhan Elektronik sürdürülebilir kalkınmaya ve çözüm ortaklarına karşı adil olmaya kararlılıkla bağlıdır

Müşteri için katma değer oluşturmak
Nihai ürün için, müşteri işbirliği kurarak kullanıcı dostu arabirimler geliştirmek. Piyasadaki gelişmelerin takibi ile yeniliklere açık olmaktır.

Güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler sunmak
Kalite için üretim sürecini sürekli güncel tutmak, ürünlerimizde yenilik yapmak ve onları pazarın artan taleplerine uyarlamaktır.

Müşteri memnuniyetini sürekli geliştirmek
Süreç boyunca müşterilerimizin değişebilen taleplerini öngörerek bunlara yanıt verebilecek, esnek yapılandırılmış bir tedarik ağı kurmayı hedefliyoruz.

Mühendislik ve kalite yönetimi
Tasarım ve kalite odaklı mühendislik sayesinde optimum sonuçlar üreterek tüm üretim aşamalarında sabit kalite kontrolü sağlamaktayız.

Prototipten komple çözüme
Uzmanlık alanlarımızdaki deneyimimiz ile ürün prototiplerin hızlıca oluşturulması, müşteri ile karşılıklı diyalog kurarak kullanıcı dostu çözümler geliştirilmesi ve üretilmesini sağlamaktayız.

Malzeme bilgisi ve lojistik
Tuşhan Elektronik olarak, temin ettiğimiz bileşenler alanında geniş bilgiye ve zamanında teslimat için gelişmiş lojistik organizasyonuna sahibiz.

 
HAKKIMIZDA

Tuşhan Elektronik, makine ile insan arasındaki bağlantıyı kurmak için mükemmel bir ortaktır.

İLETİŞİM
İOSB Triko Center M6 Blk. No:112 Başakşehir/İSTANBUL
+90 212 671 65 18
© 2017 Tuşhan Elektronik Tüm Hakları Saklıdır.